Serinyıl Grup


1980 yılında temelleri atılan ve bugün bir Serinyıl Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Serinyıl Grup faaliyetlerini temelde Petrol, Restoran ve Market, Enerji, E-ticaret, Gayrimenkul, Plastik Sanayi sektörlerinde sürdürmektedir. Serinyıl Grup stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir. Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Serinyıl Grup, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.


kirabudurkirabudur
Serinyıl Grup 2003 yılından beri akaryakıt sektörüne yatırımlar yaparak sektördeki lider markaların bayiliğini yapmaktadır. Petrol sektöründe söz sahibi olan Serinyıl Grup kaliteli ve güleryüzlü hizmet ile istasyon sayılarını artırarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Serinyıl Petrol-1, Serinyıl Petrol-2 ve Truva Grup Petrol olarak hizmet vermektedir.Serinyıl Grup’a ait Adana-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Kampüs Dinlenme Tesisleri 2003 yılından beri gerek hijyen anlayışı, gerek kalite anlayışı, gerekse hizmet anlayışı ile marka haline gelmiştir. Bugün Kampüs Dinlenme Tesisleri toplam 36.000 m2 alana kurulmuş büyük bir kompleks olmuştur. Tesis içerisinde dünyaca ünlü markalar bulunan, marketi, restorantı ve Opet/Aygaz bayiliği bulunmaktadır. “Keyifli Bir Mola” mottosuyla yola çıkan Kampüs Dinlenme Tesisleri, her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışıyla büyüyen bir tesis olmayı başarmıştır.


kirabudur
kirabudur
Günümüzde yenilenebilir enerjinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. 2020 yılında yenilenebilir enerji olan Güneş Enerjisi Santrallerine yatırım yapan Serinyıl Grup, güneş enerjisi sektöründe halen yatırımlarına devam etmektedir.Gayrimenkul kiralama sektöründe faaliyet gösteren Serinyıl Grup, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 1250 kişi kapasiteli yurt temini gibi kurumsal firmalara depo-antrepo kiralama hizmeti vermektedir.

kirabudur
kirabudur
Dünyanın önde gelen markaları olan Coca Cola, Efes Pilsen, Sütaş markalarına plastik kasa tedariği sağlamaktadır.

Anasayfa Kategoriler İlan Ver Arama Giriş Yap