Dünden Bugüne


Hakkımızda

Kirabudur.com olarak pazarda her gün yeni fırsatlar ve heyecanlar oluşturan, sektöre güç katan dinamik bir platformuz.  

2020 yılında Serinyıl Grup bünyesinde milli bir yatırımla inşa ettiğimiz kirabudur.com, hem ürün ve hizmetini satmak veya kiralamak isteyenlere hem de alıcılara büyük değer ve kârlılık sunuyor..

Kirabudur.com ile bünyemizdeki ürün ve hizmetler ile ülke içindeki ticareti hızlandırarak satmak ve kiralama yapmak isteyenlerin daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürün ve hizmete kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlıyoruz.

11 ana, 80.000 alt kategorimizle ülkemizdeki kiralama pazarına bambaşka bir bakış açısı kazandırmanın, Türkiye’nin en büyük kiralama platformu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çıktığımız bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımda sizi mutluluğa ve başarıya götürmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

 

KİRABUDUR.COM

İster sat ister kirala

Serinyıl Grup


1980 yılında temelleri atılan ve bugün bir Serinyıl Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Serinyıl Grup faaliyetlerini temelde Petrol, Restoran ve Market, Enerji, E-ticaret, Gayrimenkul, Plastik Sanayi sektörlerinde sürdürmektedir. Serinyıl Grup stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir. Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Serinyıl Grup, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.


kirabudurkirabudur
Serinyıl Grup 2003 yılından beri akaryakıt sektörüne yatırımlar yaparak sektördeki lider markaların bayiliğini yapmaktadır. Petrol sektöründe söz sahibi olan Serinyıl Grup kaliteli ve güleryüzlü hizmet ile istasyon sayılarını artırarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Serinyıl Petrol-1, Serinyıl Petrol-2 ve Truva Grup Petrol olarak hizmet vermektedir.Serinyıl Grup’a ait Adana-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Kampüs Dinlenme Tesisleri 2003 yılından beri gerek hijyen anlayışı, gerek kalite anlayışı, gerekse hizmet anlayışı ile marka haline gelmiştir. Bugün Kampüs Dinlenme Tesisleri toplam 36.000 m2 alana kurulmuş büyük bir kompleks olmuştur. Tesis içerisinde dünyaca ünlü markalar bulunan, marketi, restorantı ve Opet/Aygaz bayiliği bulunmaktadır. “Keyifli Bir Mola” mottosuyla yola çıkan Kampüs Dinlenme Tesisleri, her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışıyla büyüyen bir tesis olmayı başarmıştır.


kirabudur
kirabudur
Günümüzde yenilenebilir enerjinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. 2020 yılında yenilenebilir enerji olan Güneş Enerjisi Santrallerine yatırım yapan Serinyıl Grup, güneş enerjisi sektöründe halen yatırımlarına devam etmektedir.Gayrimenkul kiralama sektöründe faaliyet gösteren Serinyıl Grup, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 1250 kişi kapasiteli yurt temini gibi kurumsal firmalara depo-antrepo kiralama hizmeti vermektedir.

kirabudur
kirabudur
Dünyanın önde gelen markaları olan Coca Cola, Efes Pilsen, Sütaş markalarına plastik kasa tedariği sağlamaktadır."2000 yılında Türkiye’nin sahibinden.com’u olmak için yola çıktık...." Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com, 2000 yılında Aksoy Group bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan sahibinden.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor. Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren sahibinden.com, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisleriyle de ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödülün sahibi oldu. sahibinden.com ayrıca İstanbul’daki genel merkezi sahiplex ile Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi unvanına sahip. İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahibinden.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Haberler

Card image cap

MediaCat Felis Ödülleri'nden sahibinden.com'a 6 Ödül

MediaCat'in, etkili yaratıcılığı değerlendirmek üzere düzenlediği Felis Ödülleri'nde...

Card image cap

MediaCat Felis Ödülleri'nden sahibinden.com'a 6 Ödül

MediaCat'in, etkili yaratıcılığı değerlendirmek üzere düzenlediği Felis Ödülleri'nde...

İletişim

İşletme Adı
sahibinden.com
Ticaret Ünvanı
Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic. A.Ş.
Sorumlu Kişi
Filiz Saran
Ticaret Sicil No
433844
KEP Adresi
MERSİS Numarası
0739014655600017
Merkez Ofis
Değirmen Yolu Cad. No:28 Asia OfisPark A Blok Kat:2
34752 Ataşehir/İstanbul Türkiye
Çağrı Merkezi
0 850 222 44 44
Destek Merkezi *
sahibinden.com/destek
Anasayfa Kategoriler İlan Ver Arama Giriş Yap